Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
51.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 51199.00 Casper Excalibur G870.1265-EXB0R-B Intel Core i7-12650H 64GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 Windows 11 ProSatıcı: EXCALİBUR
51.647,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
2 51647.04 Casper Excalibur Intel Core i7-12650H 64GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060 Windows 11 ProSatıcı: EXCALIBUR
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 51999.00 Casper Excalibur G870.1265-Exb0r-B Intel Core İ7-12650H 64Gb Ram 2Tb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 Windows 11 ProSatıcı: Excalibur
52.723,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 52723.02 Casper Excalibur G870.1265-Exb0R-B i7 12650H 15.6" 64 GB RAM 2 TB NVMe SSD Gen4 8 GB Rtx4060 W11Pro Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
53.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 53799.00