Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 11 yorum
38.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 38599.00 Casper Excalibur G870.1342-DFB0X-B Intel Core i5-13420H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 4 yorum
40.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 40509 Casper Excalibur G870.1342-DFB0X-B i5-13420H 32 GB 1 TB Nvme SSD 8 GB RTX4060 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
40.959,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 40959.04 Casper Excalibur G870.1342-DFB0X-B Intel Core i7-13420H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
41.471,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 41471.04 Casper Excalibur G870.1342-Dfb0x-B Intel Core I5-13420H 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 8Gb Rtx4060 FreedosSatıcı: Excalibur
42.237,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 42237.01 Casper Excalibur G870.1342-Dfb0X-B Core i5 13420H 15.6" 32 GB RAM 1 TB Nvme SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 43199.00