Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-AF50A-C i7-13620H 12 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.663,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 61663.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-AF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
62.229,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 62229.02
Casper Excalibur G870 I7-13620H 12 GB 1tb RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-AF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
63.303,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 63303.04
Casper Excalibur G870 I7-13620H 12 GB 1tb RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-AF50A-C - 1 TB
Satıcı: Casper Excalibur
63.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 63499.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
63.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 63499.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 12 Gb 1Tb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Af50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
63.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 63499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK