Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-AF50X-C i7-13620H 12 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
56.775,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 56775.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-AF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.231,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 57231.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-AF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
58.285,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 58285.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-AF50X-C - 1 TB
Satıcı: Casper Excalibur
58.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 58399.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
58.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 58399.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 12 Gb 1Tb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Af50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
58.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 58399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK