Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home G870.1362-BF50A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Adak bilgisayar
57.359,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 57359.04
Casper Excalibur G870.1362-BF50A-C i7-13620H 16 GB 1 TB 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
63.543,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
2 63543.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BV50A-C Satıcı: Casper Excalibur
63.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 63799.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
64.189,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 64189.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
65.233,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
5 65233.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
65.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
6 65509
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home G870.1362-BF50A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
65.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 65499.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
65.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 65499.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Bf50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
65.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
9 65499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK