Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6" 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BF50X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: MORİNABİLİŞİM | 64 yorum
47.313,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 47313.42
Casper Excalibur G870.1362-BF50X-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: morinabilisim
52.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 52029.00
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6" 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BF50X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: ŞİRİNE-TİCARET | 64 yorum
52.197,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 52197.60
Casper Excalibur G870.1362-BF50X-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknolojikapinda33
52.639,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 52639.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF50X-C Satıcı: Mirtech Store
56.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 56999.05
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
58.701,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 58701.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
59.732,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 59732.54
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
59.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
8 59909
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
59.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 59899.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bf50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
59.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 59899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK1 yorum