Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
67.423,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 67423.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
68.610,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 68610.54
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
68.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 68809
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Windows 11 Home G870.1362-BF60A-C
Satıcı: Casper Excalibur
68.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 68799.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
68.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 68799.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Bf60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
68.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 68799.00
Casper Excalibur G870.1362-BF60A-C i7-13620H 16 GB 1 TB RTX506015.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
68.960,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 68960.24
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Windows 11 Home G870.1362-BF60A-C
Satıcı: ETDBilgisayar
69.596,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 69596.79
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK