Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF60X-C Satıcı: Trendyol
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 61999.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
64.287,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 64287.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.426,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 65426.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-BF60X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum
65.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 65599.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bf60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
65.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 65599.00
Casper Excalibur G870.1362-BF60X-C i7-13620H 16 GB 1 TB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.759,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 65759.50
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK