Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BF70A-C i7-13620H 16 GB 1 TB RTX507015.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
76.327,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 76327.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
77.027,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 77027.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
78.357,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 78357.04
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
78.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 78609
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Windows 11 Home G870.1362-BF70A-C
Satıcı: Casper Excalibur
78.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 78599.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
78.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 78599.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Bf70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
78.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 78599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK