Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.793,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 73793.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
75.172,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 75172.54
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 75309
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-BF70X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 75299.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bf70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 75299.00
Casper Excalibur G870.1362-BF70X-C i7-13620H 16 GB 1 TB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
75.555,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 75555.69
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK