Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BFA0A-C i7-13620H 16 GB 1 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
56.305,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
1 56305.06
Casper Excalibur G870.1362-BFA0A-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
56.839,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 56839.02
Casper Excalibur G870.1362-BFA0A-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
57.802,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 57802.54
Casper Excalibur G870.1362-BFA0A-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 sn önce
4 58009
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX4050 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BFA0A-C
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 57999.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX4050 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BFA0A-C Satıcı: Casper Excalibur
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 57999.00
Casper Excalibur G870.1362-Bfa0a-C Intel Core İ7-13620H 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Windows 11 Home
Satıcı: Casper Excalibur
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 57999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK