Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BFA0R-C i7-13620H 16 GB 1 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
62.979,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 62979.06
Casper Excalibur G870.1362-BFA0R-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Pro Satıcı: Casper Excalibur
63.503,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 63503.02
Casper Excalibur G870.1362-BFA0R-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Pro Satıcı: Casper Excalibur
64.654,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 64654.04
Casper Excalibur G870.1362-BFA0R-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Pro Satıcı: Casper Excalibur
64.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 64809
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX4050 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-BFA0R-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
64.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 64799.00
CASPER Excalibur Intel i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ W11 Pro Satıcı: Casper Excalibur
64.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 64799.00
Casper Excalibur G870.1362-Bfa0r-C Intel Core İ7-13620H 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Windows 11 Pro
Satıcı: Casper Excalibur
64.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 64799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK