Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BFA0X-C i7-13620H 16 GB 1 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
53.579,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 53579.06
Casper Excalibur G870.1362-BFA0X-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
53.997,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 53997.02
Casper Excalibur G870.1362-BFA0X-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
55.004,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 55004.04
Casper Excalibur G870.1362-BFA0X-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
55.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 55109
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BFA0X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 220 yorum
55.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 55099.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BFA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
55.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 55099.00
Casper Excalibur G870.1362-Bfa0x-C Intel Core İ7-13620H 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
55.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 55099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK