Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BFJ0A-C i7-13620H 16 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
50.383,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 50383.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
50.861,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 50861.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
51.723,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 51723.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
51.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 51909
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Windows 11 Home G870.1362-BFJ0A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
51.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 51899.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
51.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 51899.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Bfj0a-C
Satıcı: Casper Excalibur
51.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
7 51899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK