Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BFJ0X-C i7-13620H 16 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.
42.186,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 42186.26
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BFJ0X-C Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji
42.635,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 42635.05
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BFJ0X-C Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN
42.805,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 42805.14
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BFJ0X-C Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji
43.169,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 43169.49
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX3050 Freedos 15.6" 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BFJ0X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 130 yorum
44.115,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 44115.58
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BFJ0X-C Satıcı: Enzo Bilgi Teknolojileri
44.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 44499.00
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX3050 Freedos 15.6" 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BFJ0X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: EK_AY bilişim | 130 yorum
44.836,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 44836.40
Casper Excalibur G870.1362-BFJ0X-C i7-13620H 16 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
46.623,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
8 46623.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
47.863,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
9 47863.04
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 1Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bfj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
10 47999.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BFJ0X-C Satıcı: Teknopa Gsm
51.970,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 51970.00
Casper Excalibur G870.1362-Bfj0x-C İ7-13620H 16 Gb 1 Tb Ssd Rtx3050 15.6" Full Hd Gaming Laptop
Satıcı: Woomino
52.525,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
12 52525.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Casper Excalibur G870.1362-DVJ0X-C
52.580,00 TL
Monster Abra A5 V21.6
32.353,86 TL
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00L5TR
47.989,00 TL
Acer Nitro V 15 ANV15-51-520S 16GB/512SSD/W11H
40.890,00 TL
Monster Abra A5 V21.5.1
52.935,85 TL
Casper Nirvana X600.1362-BV00X-G-F
38.499,00 TL
Casper Excalibur G870.1245-BVG0X-B
46.999,00 TL
Asus TUF Gaming A15 (2022) FA507RE-HN034
Technopc Quantum Gaming CWE15IAR