Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BV50A-C i7-13620H 16 GB 500 GB 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.945,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 61945.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BV50A-C Satıcı: Casper Excalibur
62.523,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 62523.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BV50A-C Satıcı: Casper Excalibur
63.592,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 63592.54
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 480GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BV50A-C Satıcı: Casper Excalibur
63.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 63809
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BV50A-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
63.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 63799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK