Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BV50X-C i7-13620H 16 GB 500 GB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
56.963,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 56963.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BV50X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: GSA Elektronik
57.359,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 57359.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.525,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 57525.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
58.478,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 58478.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 480GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
58.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
5 58709
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BV50X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
58.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 58699.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bv50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
58.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 58699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK