Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BV60R-C
Satıcı: ETDBilgisayar
66.614,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 66614.07
Casper Excalibur G870.1362-BV60R-C i7-13620H 16 GB 500 GB RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
71.815,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 71815.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-BV60R-C Satıcı: Casper Excalibur
72.421,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 72421.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-BV60R-C Satıcı: Casper Excalibur
73.725,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 73725.04
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 480GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-BV60R-C Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 73909
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BV60R-C
Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 73899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK