Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
63.110,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 63110.04
Casper Excalibur G870.1362-BV60X-C i7-13620H 16 GB 500 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
63.449,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 63449.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
63.699,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 63699.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 480GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
63.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 63909
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BV60X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
63.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 63899.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
63.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 63899.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 500Gb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
63.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 63899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK