Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BV70X-C i7-13620H 16 GB 500 GB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
71.533,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 71533.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.225,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 72225.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.435,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 73435.54
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 480GB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 73709
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BV70X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
73.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 73699.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 500Gb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bv70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
73.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 73699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK