Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BVA0A-C i7-13620H 16 GB 500 GB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
54.237,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 54237.06
Casper Excalibur G870.1362-BVA0A-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
54.683,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 54683.02
Casper Excalibur G870.1362-BVA0A-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
55.679,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 55679.54
Casper Excalibur G870.1362-BVA0A-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 480GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
55.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
4 55809
Casper Excalibur G870.1362-Bva0a-C Intel Core İ7-13620H 16Gb Ram 500Gb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Windows 11 Home
Satıcı: Casper Excalibur
55.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 55799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK