Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BVA0X-C i7-13620H 16 GB 500 GB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.887,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 51887.06
Casper Excalibur G870.1362-BVA0X-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
52.429,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 52429.02
Casper Excalibur G870.1362-BVA0X-C Intel Core i7-13620H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
53.267,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 53267.04
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500 GB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BVA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 53499.00
Casper Excalibur G870.1362-Bva0x-C Intel Core İ7-13620H 16Gb Ram 500Gb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 53499.00
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 16GB 500GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BVA0X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada | 92 yorum
58.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 58199.00
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 16GB 500GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BVA0X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 92 yorum
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 58999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK