Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
45.667,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 45667.02
Casper Excalibur G870.1362-BVJ0X-C i7-13620H 16 GB 500 GB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
45.779,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 45779.18
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
46.512,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 46512.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-BVJ0X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 46599.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 46599.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 500Gb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bvj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 46599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK