Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-BX50X-C i7-13620H 16 GB 2 TB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.875,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 70875.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.441,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 71441.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.760,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 72760.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 72909
Casper Excalibur G870 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G870.1362-BX50X-C - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 72899.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 72899.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16Gb 2Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Bx50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 72899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK