Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-BX60A-C i7-13620H 16 GB 2 TB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
78.019,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 78019.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16 GB 2TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BX60A-C Satıcı: Casper Excalibur
78.791,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 78791.02
Casper Excalibur G870 I7-13620H 16 GB 2tb RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BX60A-C Satıcı: Casper Excalibur
80.094,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 80094.04
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 16 GB 2tb RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BX60A-C - 2 TB
Satıcı: Casper Excalibur
80.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 80399.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16 Gb 2Tb Rtx5060 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Bx60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
80.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 80399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK