Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-BX70A-C i7-13620H 16 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
89.581,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 89581.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16 GB 2TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
90.355,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 90355.02
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 16GB 2TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BX70A-C - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
92.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 92199.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16 GB 2TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
92.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 92199.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 16 GB 2tb RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-BX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
92.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 92199.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 16 Gb 2Tb Rtx5070 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Bx70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
92.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
6 92199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK