Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-CF50A-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
68.619,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 68619.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-CF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
69.285,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 69285.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-CF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
70.444,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 70444.04
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-CF50A-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
70.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 70699.00
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" W11 Home Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
70.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 70699.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-Cf50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
70.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 70699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK