Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-CF50X-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.517,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 65517.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.149,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 66149.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.259,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 67259.54
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 67509
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF50X-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
67.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 67499.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Cf50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
67.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 67499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK