5.0 (2 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Excalibur G870.1362-CF60X-C Laptop Fiyatları

Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF60X-C

Satıcı: TEKNO PLATFORM

56.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 56499.00
Casper Excalibur G870.1362-CF60X-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: mottovita

57.339,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 57339.06
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 24GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" 165Hz G870.1362-CF60X-C - 1 TB - 24 GB

Satıcı: METAPLUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ | 104 yorum

58.697,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 58697.44
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 24GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" 165Hz G870.1362-CF60X-C - 1 TB - 24 GB

Satıcı: teknolojikapinda | 104 yorum

59.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 59750.00
Casper Excalibur G870.1362-CF60X-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: DolgunBilişim

62.978,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 62978.95
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF60X-C

Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ

66.198,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 66198.88
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF60X-C

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ

66.198,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 66198.88
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF60X-C

Satıcı: Casper Excalibur

69.286,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 69286.04
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF60X-C

Satıcı: Casper Excalibur

69.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 69499.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Cf60x-C

Satıcı: Casper Excalibur

69.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 69499.00

Casper Excalibur G870.1362-CF60X-C Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Excalibur G870.1362-CF60X-C Laptop Temel Özellikleri

Casper Excalibur G870.1362-CF60X-C Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 24.0 mm
• Ağırlık 2.50 kg
• Renk Koyu Gri
• Gövde Malzemesi Metal

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri RGB Aydınlatma (16M Renk)
• Diğer Özellikler Dolby Digital Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 61.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Excalibur G870.1362-CF60X-C Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.