Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-CF70A-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
82.531,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 82531.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-CF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
83.299,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 83299.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-CF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
84.726,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 84726.04
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-CF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 85009
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-CF70A-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 84999.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 15.6" W11 Home Gaming Laptop G870.1362-Cf70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 84999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK