Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper EXCALIBUR G870.1362-CF70X-C Core i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
76.985,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 76985.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
77.615,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 77615.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.032,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 79032.54
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
4 79209
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CF70X-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
79.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 79199.00
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
79.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 79199.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Cf70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
79.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 79199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK