Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-CN70A-C i7-13620H 24 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
112.705,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 112705.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 24 GB 4TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
113.679,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 113679.02
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 24GB 4TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CN70A-C - 4 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 115999.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 24 Gb 4Tb Rtx5070 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Cn70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 115999.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 24 GB 4tb RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
116.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 116799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK