Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-CN70X-C i7-13620H 24 GB 2 TB+2 TB SSD 8 GB RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
109.321,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 109321.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 2TB+2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
110.249,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 110249.02
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 2TB+2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
112.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 112509
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 2TB+2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CN70X-C - 4 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
112.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 112499.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 2Tb+2Tb 8Gb Rtx5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Cn70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
112.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 112499.00
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 2TB+2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
113.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 113199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK