Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper EXCALIBUR G870.1362-CV50X-C Core i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
63.919,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 63919.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
64.483,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 64483.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.619,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 65619.04
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 480GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 sn önce
4 65809
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV50X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
65.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 65799.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 500Gb 8Gb Rtx5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Cv50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
65.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 65799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK