Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-CV60X-C i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.893,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 65893.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.443,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 66443.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.645,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 67645.54
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 480GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 sn önce
4 67809
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV60X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
67.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 67799.00
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 67799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK