Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper EXCALIBUR G870.1362-CV70X-C Core i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
75.387,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 75387.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.047,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 76047.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
77.392,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 77392.04
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 480GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
77.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
4 77609
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV70X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
77.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 77599.00
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
77.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 77599.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 500Gb 8Gb Rtx5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Cv70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
77.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 77599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK