Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-CX50A-C i7-13620H 24 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
77.925,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 77925.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 24 GB 2TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CX50A-C Satıcı: Casper Excalibur
78.595,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 78595.02
Casper Excalibur G870 I7-13620H 24 GB 2TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CX50A-C Satıcı: Casper Excalibur
79.997,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 79997.54
Casper Excalibur G870 I7-13620H 24 GB 2TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CX50A-C - 2 TB
Satıcı: Casper Excalibur
80.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 80199.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 24 Gb 2Tb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Cx50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
80.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 80199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK