Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-CX60A-C i7-13620H 24 GB 2 TB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
81.967,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 81967.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 24 GB 2TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CX60A-C Satıcı: Casper Excalibur
82.711,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 82711.02
Casper Excalibur G870 I7-13620H 24 GB 2tb RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CX60A-C Satıcı: Casper Excalibur
84.147,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 84147.04
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 24GB 2TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-CX60A-C - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
84.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 84399.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 24 Gb 2Tb Rtx5060 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Cx60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
84.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 84399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK