Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-CX60X-C i7-13620H 24 GB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
78.771,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 78771.06
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.379,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 79379.02
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
80.866,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 80866.04
CASPER Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 81009
Casper Excalibur G870 Core i7-13620H 24GB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-CX60X-C - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 80999.00
Casper Excalibur G870 Core İ7-13620H 24Gb 8Gb Rtx5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Cx60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 80999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK