Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DF50A-C i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.875,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 70875.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
71.441,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 71441.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
72.760,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 72760.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DF50A-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 72899.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 72899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK