Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6\" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
58.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 58699.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 115W RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop Satıcı: ArenSShop
59.067,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 59067.57
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G870.1362-DF50X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Teknoyakala | 7 yorum
61.183,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 61183.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G870.1362-DF50X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Prospera Ticaret | 7 yorum
63.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 63499.00
Casper Excalibur G870.1362-DF50X-C i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: gokturk-teknoloji
65.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 65800.00
Casper Excalibur G870.1362-DF50X-C i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
66.645,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 66645.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.227,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 67227.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
68.417,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
8 68417.54
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Df50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
68.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
9 68599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
HP OMEN Gaming 16-ap0023nt (C12CSEA)
59.999,00 TL
Casper Excalibur G870.1362-DFA0A-C
59.749,04 TL
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00ECTR
49.999,00 TL
Lenovo Thinkpad E16 G2 21MA002UTX 027
75.885,10 TL
Acer Nitro V 15 ANV15-52A47
59.641,06 TL
Apple MacBook Air 15.3" M3 (MC9D4TU/A)
99.999,00 TL
Asus TUF Gaming F15 FX506HC-HN011A8
HP Victus Gaming 16-s1010nt (9Z790EA)
Erazer Deputy P60 MD62748-R32