Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 32GB 1TB RTX5060 Windows 11 Home 15.6" 165Hz G870.1362-DF60A-C
Satıcı: Hepsiburada | 16 yorum
66.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 66499.00
Casper Excalibur G870.1362-DF60A-C i7-13620H 32 GB 1 TB RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
74.353,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 74353.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5060 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
75.067,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 75067.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
76.330,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 76330.54
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 32GB 1TB RTX5060 Windows 11 Home 15.6" 165Hz G870.1362-DF60A-C
Satıcı: Casper Excalibur | 16 yorum
76.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 76599.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 1Tb Rtx5060 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Df60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
76.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 76599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK