Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-DF60X-C
Satıcı: METAPLUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ | 67 yorum
64.051,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 64051.04
Casper Excalibur G870.1362-DF60X-C i7-13620H 32 GB 1 TB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.415,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 70415.12
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.441,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 71441.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.663,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 72663.54
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
5 72909
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-DF60X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 67 yorum
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 72899.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 1Tb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Df60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
7 72899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK