Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DF70X-C i7-13620H 32 GB 1 TB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
80.745,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 80745.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.437,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 81437.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 83109
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 15.6" 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DF70X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 52 yorum
83.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 83099.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 83099.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 1Tb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Df70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
83.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 83099.00
Casper Excalibur G870 Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 15.6" 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DF70X-C
Satıcı: teknolojikapinda | 52 yorum
86.039,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 86039.04
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK