Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX4050 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DFA0A-C
Satıcı: Adak bilgisayar
59.749,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 59749.04
Casper Excalibur G870.1362-DFA0A-C i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
66.175,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 66175.06
Casper Excalibur G870.1362-DFA0A-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
66.835,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 66835.02
Casper Excalibur G870.1362-DFA0A-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
67.935,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
4 67935.04
Casper Excalibur G870.1362-DFA0A-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Windows 11 Home Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
5 68209
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX4050 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DFA0A-C
Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 68199.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DFA0A-C Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 68199.00
Casper Excalibur G870.1362-Dfa0a-C Intel Core İ7-13620H 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Windows 11 Home
Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 68199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK