Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DFA0X-C i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mirtech-store
53.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 53799.00
CASPER Excalibur i7-13620H 32GB 1TB SSD 6GB RTX4050 105W 165Hz 15.6" Dos Gaming Laptop G870.1362-DFA0X-C Satıcı: Trendyol
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 53999.00
Casper Excalibur G870.1362-DFA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Mirtech Store
55.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 55099.05
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DFA0X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: MİRTECH STORE | 92 yorum
55.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 55499.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DFA0X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: sandalbilişim | 92 yorum
56.068,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 56068.44
Casper Excalibur G870.1362-DFA0X-C i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
62.979,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
6 62979.06
Casper Excalibur G870.1362-DFA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
63.503,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 63503.02
Casper Excalibur G870.1362-DFA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
64.654,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
8 64654.04
Casper Excalibur G870.1362-DFA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
64.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
9 64809
CASPER Excalibur i7-13620H 32GB 1TB SSD 6GB RTX4050 105W 165Hz 15.6" Dos Gaming Laptop G870.1362-DFA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
64.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 64799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK