Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165Hz 15.6\ Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN
42.805,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 42805.14
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos G870.1362-DFJ0X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: EK_AY bilişim | 8 yorum
53.536,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 53536.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.416,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 57416.54
Casper Excalibur G870.1362-DFJ0X-C i7-13620H 32 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
57.715,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 57715.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.819,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 57819.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos G870.1362-DFJ0X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 8 yorum
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 58499.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 58499.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 1Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dfj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
8 58499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK