Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-DN50A-C i7-13620H 32 GB 4 TB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
102.271,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 102271.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32 GB 4TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DN50A-C Satıcı: Casper Excalibur
103.193,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 103193.02
Casper Excalibur G870 I7-13620H 32 GB 4TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DN50A-C - 4 TB
Satıcı: Casper Excalibur
105.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 105299.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32 Gb 4Tb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Dn50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
105.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 105299.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 32 GB 4TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DN50A-C Satıcı: Casper Excalibur
105.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 105699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK