Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DN50X-C i7-13620H 32 GB 2 TB+2 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
98.887,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 98887.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB+2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN50X-C Satıcı: Casper Excalibur
99.763,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 99763.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB+2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN50X-C Satıcı: Casper Excalibur
101.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 101809
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB+2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DN50X-C - 4 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
101.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 101799.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB+2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Dos Gaming Laptop G870.1362-DN50X-C Satıcı: Casper Excalibur
101.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 101799.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 2Tb+2Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dn50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
101.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 101799.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB+2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN50X-C Satıcı: Casper Excalibur
102.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
7 102099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK