Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DN60X-C i7-13620H 32 GB 2 TB+2 TB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
103.117,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 103117.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
103.977,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 103977.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
3 106109
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-DN60X-C
Satıcı: Casper Excalibur
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 106099.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 106099.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 2Tb+2Tb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dn60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 106099.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB+2TB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
7 106599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK